Festival Digitálnych Nomádov 2017

Druhý ročník prvého podujatia na Slovensku venovaného slovenským digitálnym nomádom a všetkým, ktorých zaujíma zarábanie cez internet a sloboda, ktorú so sebou práca cez internet prináša.

Sobota, 24. jún 2017, 10:00 - 17:00, Art Point, Prievidza

Program a prednášajúci

Bohumila Ďurišová

Téma: Ako zarábať z domu ako virtuálna asistentka… aj keď si na materskej dovolenke

Bio: Bohumila – prezývkou Binna – začala zarábať cez internet krátko po narodení jej syna, počas materskej dovolenky. Dnes je profesionálnou virtuálnou asistentkou, jedným z najlepších predajcov na Jaspravím.sk, majiteľkou a autorkou online magazínu pre ženy Nádherná.sk a koordinátorkou a školiteľkou virtuálnych asistentiek pre Eženy.sk.

Web: Bohumila.eu

Janka Schweighoferová

Téma: Ako cestovať šikovne a lacno

Bio: Janka je vždy vysmiata cestovateľská “hackerka”, ktorej poslaním je pomáhať ľuďom cestovať šikovne a lacno do exotických destinácií ako Zanzibar, Maldivy, či Seychely. Živí ju iba jej blog, predaj knihy Precestuj svet bez miliónov na účte, konzultácie a rôzne prednášky.

Web: Travelhack.me

Matouš Vinš

Téma: Ako plánovať nomádske cesty z hľadiska presunov, ubytovania a rozvrhnutia času

Bio: Matouš je jedným z najznámejších a najcharizmatickejších digitálnych nomádov z Čiech. Svoje bohaté skúsenosti s cestovaním pretavil do knihy Travel Bible, ktorá v Čechách aj na Slovensku zožala veľký úspech. Okrem toho píše, fotí, prednáša a svojim klientom spravuje reklamné kampane na Facebooku.

Web: Matous-Vins.cz

Lubo Jurík

Téma: Základy digitálneho nomádstva

Bio: Lubo je inšpiratívny bloger, autor online kurzov a milovník Ázie, ktorý žil 3 roky v Austrálii a ďalšie 3 roky v rôznych krajinách východnej a juhovýchodnej Ázie. Na blogu Sám Sebe Pán™ píše o pozitívnom myslení a prekonávaní samého seba, kurzami Zarábaj Ako Pán™ pomáha ľuďom uskutočňovať svoje sny, organizuje Festival Digitálnych Nomádov a čoskoro vydáva svoju prvú knihu Láska k Aziatkám.

Web: SámSebePán.sk

Poslední dvaja prednášajúci budú zverejnení už čoskoro.

Lokalita

Festival sa koná v kultúrnom stredisku Art Point (bývalé kino Baník) v Prievidzi, neďaleko turistických Bojníc. V priestoroch Art Kafé, ktoré sa nachádza priamo v budove, budete mať možnosť zakúpiť si nápoje a občerstvenie, ako sa aj porozprávať s prednášajúcimi a ostatnými návštevníkmi podujatia počas prestávok medzi prednáškami.

Ubytovanie

Odporúčame vám zabezpečiť si ubytovanie čo najskôr, pretože počas festivalového víkendu sú v Bojniciach Rozprávky na zámku a iné podujatia, kvôli ktorým sa predovšetkým ubytovania s nižšou cenou môžu čoskoro vypredať.

Vstupné

Viac informácií o programe a prednášajúcich sa dozviete už čoskoro.

Ak chceš, môžeš nás podporiť už teraz.

Organizátori

Zarábaj Ako Pán™

Hlavní partneri a sponzori

Zarábaj Ako Pán™

Mediálni partneri

Sám Sebe Pán™
DigitálniNomádi.sk

Chceš pomôcť?