dátum a čas_

24. jún 2017,
10:00 - 17:00

Program a prednášajúci

Lubo Jurík

Lubo Jurík

Téma: Základy digitálneho nomádstva

Bio: Lubo je inšpiratívny bloger, autor online kurzov a milovník Ázie, ktorý žil 3 roky v Austrálii a ďalšie 3 roky v rôznych krajinách východnej a juhovýchodnej Ázie. Na blogu Sám Sebe Pán™ píše o pozitívnom myslení a prekonávaní samého seba, kurzami Zarábaj Ako Pán™ pomáha ľuďom uskutočňovať svoje sny, organizuje Festival Digitálnych Nomádov a čoskoro vydáva svoju prvú knihu Láska k Aziatkám.

Web: SámSebePán.sk

Matouš Vinš

Matouš Vinš

Téma: Ako plánovať nomádske cesty z hľadiska presunov, ubytovania a rozvrhnutia času

Bio: Matouš je jedným z najznámejších a najcharizmatickejších digitálnych nomádov z Čiech. Svoje bohaté skúsenosti s cestovaním pretavil do knihy Travel Bible, ktorá v Čechách aj na Slovensku zožala veľký úspech. Okrem toho píše, fotí, prednáša a svojim klientom spravuje reklamné kampane na Facebooku.

Web: Matous-Vins.cz

Bohumila Ďurišová

Bohumila Ďurišová

Téma: Ako zarábať z domu ako virtuálna asistentka… aj keď si na materskej dovolenke

Bio: Bohumila – prezývkou Binna – začala zarábať cez internet krátko po narodení jej syna, počas materskej dovolenky. Dnes je profesionálnou virtuálnou asistentkou, jedným z najlepších predajcov na Jaspravím.sk, majiteľkou a autorkou online magazínu pre ženy Nádherná.sk a koordinátorkou a školiteľkou virtuálnych asistentiek pre Eženy.sk.

Web: Bohumila.eu

Janka Schweighoferová

Janka Schweighoferová

Téma: Ako cestovať šikovne a lacno

Bio: Janka je vždy vysmiata cestovateľská “hackerka”, ktorej poslaním je pomáhať ľuďom cestovať šikovne a lacno do exotických destinácií ako Zanzibar, Maldivy, či Seychely. Živí ju iba jej blog, predaj knihy Precestuj svet bez miliónov na účte, konzultácie a rôzne prednášky.

Web: Travelhack.me

Oliver Kriška

Oliver Kriška

Téma: Remote práca – Ako robiť z domu do celého sveta

Bio: Oliver je senior programátor a IT konzultant, ktorý pomáha startupom s optimalizáciou systémov a procesov. V minulosti pracoval pre americké startupy a manažoval medzinárodný tím. Aktuálne je technickým riaditeľom slovenského startupu BeeSafe a spoluzakladateľom a prevádzkovateľom portálu KadeTade.com. Vo voľnom čase aktívne pomáha komunite a cestuje.

Web: https://about.me/quatermain

Matúš Kováčik

Matúš Kováčik

Téma: Vedie cesta k slobode cez digitálne nomádstvo?

Bio: Matúš je informatik, ktorého zlákala psychológia. Cez Naucmesa.sk prednáša o komunikácii, vzťahoch a sebapoznaní, na blogu Slobodavpraci.sk píše o slobode v práci a vzdelávaní, a na diaľku vedie občianske združenie a “slobodnú” firmu DigitalNomads.sk. Svoju nezávislosť na lokalite využíva vo svoj prospech a veľa cestuje.

Web: Matus.in

Lokalita

Festival sa koná v kultúrnom stredisku Art Point (bývalé kino Baník) v Prievidzi, neďaleko turistických Bojníc. V priestoroch Art Kafé, ktoré sa nachádza priamo v budove, budete mať možnosť zakúpiť si nápoje a občerstvenie, ako sa aj porozprávať s prednášajúcimi a ostatnými návštevníkmi podujatia počas prestávok medzi prednáškami.

Vstupné

Vstupenky si môžete zakúpiť osobne pri vstupe. Online predpredaj bol ukončený.

6 €

Celodenná vstupenka

3 €

Študentská vstupenka

Ubytovanie

Účasť na festivale sa dá spojiť s návštevou blízkych Bojníc s množstvom turistických atrakcií (Bojnický zámok, ZOO, kúpele, sokoliari…). Účastníci majú taktiež možnosť zúčastniť sa neformálneho networkingového posedenia v predfestivalový večer (piatok 23. júna), prípadne biznis raňajok po festivale (nedeľa, 25. júna).

Odporúčame vám zabezpečiť si ubytovanie čo najskôr, pretože počas festivalového víkendu sú v Bojniciach Rozprávky na zámku a iné podujatia, kvôli ktorým sa predovšetkým ubytovania s nižšou cenou môžu čoskoro vypredať.

Odporúčané ubytovacie zariadenia

  • Hotel Magura, v blízkosti miesta konania festivalu (jednolôžková izba od 18€, dvojlôžková izba od 26€)

Ak si chcete nájsť bytovanie sami

Organizátori

Zarábaj Ako Pán™
Partner KadeTade.com

Hlavní partneri

Art Point
Informačné Centrum Mladých
Ministerstvo školstva SR
Robert Lively Designers

Mediálni partneri

Sám Sebe Pán™
Partner JaSpravím.sk
Partner čodnes.sk
Cestou Necestou
Startitup.sk
Biznisklub.sk
Moje cestovanie
DigitálniNomádi.sk
Hogy.sk
Learn2code

Mapa podujatia

Chceš pomôcť?